#
Меню
#
Весь день
Вечером и ночью
До конца дня
Сейчас

Телепрограмма D1

#

Программа передач D1

Телепрограмма на 18-10-2021
Телепрограмма на 19-10-2021
Телепрограмма канала D1 на сегодня
00:00
"DW. В гарній формі". 
00:30
"Крафт-квест". 
01:00
"Годинник". 
02:30
"Зірки Голлівуду". 
03:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
03:30
"Висота". 
04:00
"DW. В гарній формі". 
04:30
"Голлівудські красені". 
05:00
"Комахи, або Міліметровий світ", 1 еп. 
06:00
"Батьки vs діти". 
07:00
"Фітнес на "D1". 
07:15
"Йога для вагітних". 
07:30
"Годинник". 
09:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
09:30
"На зйомках". 
10:00
"Фітнес на "D1". 
10:15
"Йога для вагітних". 
10:30
"Хроніки мегаполісів". 
11:00
"Комахи, або Міліметровий світ", 2 еп. 
12:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
12:15
"DW. Візерунок дня". 
12:30
"Голлівудські красені". 
13:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
13:15
"Територія рішень". 
13:30
"Детально". 
14:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
14:15
"Варто побувати". 
14:30
"Крафт-квест". 
15:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
15:30
"Годинник". 
17:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
17:30
"DW. В гарній формі". 
18:00
"За кулісами". 
18:30
"Голлівудські красені". 
19:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
19:30
Ток-шоу "Проявлення". 
21:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
21:30
"DW. В гарній формі". 
22:00
"Крихітний світ". 
22:30
"Чекаємо у гості". 
23:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
23:30
"D1стало". 
Телепрограмма на 21-10-2021
00:00
"DW. Євромакс". 
00:30
"Крафт-квест". 
01:00
"Годинник". 
02:30
"Зірки Голлівуду". 
03:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
03:30
"За кулісами". 
04:00
"На зйомках". 
04:30
"Голлівудські красені". 
05:00
"Комахи, або Міліметровий світ", 2 еп. 
06:00
"Батьки vs діти". 
07:00
"Фітнес на "D1". 
07:15
"Йога для вагітних". 
07:30
"Годинник". 
09:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
09:30
"DW. Візерунок дня". 
09:45
"Ми зможемо!". 
10:00
"Фітнес на "D1". 
10:15
"Йога для вагітних". 
10:30
"Голлівудські красені". 
11:00
"Історія війни та зброї", 1 еп. 
12:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
12:15
"DW. Візерунок дня". 
12:30
"Хроніки мегаполісів". 
13:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
13:15
"Територія рішень". 
13:30
"Детально". 
14:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
14:15
"Варто побувати". 
14:30
"Крафт-квест". 
15:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
15:30
"Годинник". 
17:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
17:30
"DW. Євромакс". 
18:00
"Висота". 
18:30
"Голлівудські красені". 
19:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
19:30
"Велика гра". 
20:30
"Планета кіно". 
21:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
21:30
"DW. Євромакс". 
22:00
"Крихітний світ". 
22:30
"Чекаємо у гості". 
23:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
23:30
"Зірки Голлівуду". 
Телепрограмма на 22-10-2021
01:00
"Годинник". 
02:30
"Зірки Голлівуду". 
03:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
03:30
"D1стало". 
04:00
"DW. Візерунок дня". 
04:15
"Ми зможемо!". 
04:30
"На зйомках". 
05:00
"Історія війни та зброї", 1 еп. 
06:00
"Батьки vs діти". 
07:00
"Фітнес на "D1". 
07:15
"Йога для вагітних". 
07:30
"Годинник". 
09:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
09:30
"За кулісами". 
10:00
"Фітнес на "D1". 
10:15
"Йога для вагітних". 
10:30
"Голлівудські красені". 
11:00
"Історія війни та зброї", 2 еп. 
12:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
12:15
"DW. Візерунок дня". 
12:30
"D1стало". 
13:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
13:15
"Територія рішень". 
13:30
"Детально". 
14:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
14:15
"Варто побувати". 
14:25
"ЗаD1ло". 
14:30
"Крихітний світ". 
15:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
15:30
"Годинник". 
17:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
17:30
"Бізнес: Соціальна відповідальність". 
17:50
"ЗаD1ло". 
18:00
"Велика гра". 
19:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
19:30
"Бізнес-Бранч". 
20:00
"Кушать подано!". 
20:30
"Огляд світових подій". Інформаційна програма. 
20:50
"ЗаD1ло". 
21:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
21:30
"DW. Завтра-сьогодні". 
22:00
"Хроніки мегаполісів". 
22:30
"Чекаємо у гості". 
23:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
23:30
Ток-шоу "Проявлення". 
Телепрограмма на 23-10-2021
00:10
"Знамениті гурмани". 
00:35
"Чекаємо у гості". 
01:30
"Знамениті гурмани". 
02:00
Ток-шоу "Більше двох". 
03:00
"Велика гра". 
04:00
"DW. Євромакс". 
04:30
"Сестри, що вбивають". 
05:00
"Історія війни та зброї", 2 еп. 
06:00
"Батьки vs діти". 
07:00
"Фітнес на "D1". 
07:15
"Йога для вагітних". 
07:30
"Територія рішень". 
08:00
"Огляд світових подій". Інформаційна програма. 
08:30
"Бізнес: Соціальна відповідальність". 
09:00
"Новини D1". Інформаційна програма. 
09:30
"D1стало". 
10:00
"Фітнес на "D1". 
10:15
"Йога для вагітних". 
10:30
"Бізнес-Бранч". 
11:00
"Висота". 
11:30
"Кушать подано!". 
12:00
"ЮрЛікНеп". 
12:10
"ЗаD1ло". 
12:20
"DW. Візерунок дня". 
12:30
"Формула-1. Ганяти, щоб вижити". 
13:45
Д/ф "Велич і падіння Версаля", 3 с. 
14:30
"За кулісами". 
14:45
"Ми зможемо!". 
15:00
"Хіп-хоп. Пісні, що вразили Америку", 1 і 2 еп. 
16:30
"Крихітний світ". 
17:00
"Тиждень на D1". Інформаційна програма. 
17:30
"Огляд світових подій". Інформаційна програма. 
17:50
"D1стало". 
18:15
"За кулісами". 
18:30
"Хроніки мегаполісів". 
19:00
Ток-шоу "Проявлення". 
20:30
Д/с "Історія Бога з Морганом Фріманом", 1 с. 
21:20
Д/с "Шпигунство", 1 с. 
22:00
"Велика гра". 
23:00
"Історія жахів від Елая Рота". 
23:45
"Детально". 
Телепрограмма на 24-10-2021
00:00
"Історія жахів від Елая Рота". 
01:00
Д/ф "Супергерої". 
03:00
"Тиждень на D1". Інформаційна програма. 
03:30
"Хроніки мегаполісів". 
04:00
"Крафт-квест". 
04:30
"Золотий стажер". 
06:00
"Батьки vs діти". 
07:00
"Фітнес на "D1". 
07:15
"Йога для вагітних". 
07:30
Д/с "Історія Бога з Морганом Фріманом", 1 с. 
08:20
Д/с "Шпигунство", 1 с. 
09:00
"Огляд світових подій". Інформаційна програма. 
09:30
"На зйомках". 
10:00
"Фітнес на "D1". 
10:15
"Йога для вагітних". 
10:30
"Голлівудські красені". 
11:00
"D1стало". 
11:30
"За кулісами". 
11:45
"Хроніки мегаполісів". 
12:10
"Золотий стажер". 
13:00
"Детально". 
13:30
Ток-шоу "Проявлення". 
15:00
Д/ф "Супергерої". 
17:00
"Велика гра". 
18:00
"Бізнес-Бранч". 
18:30
"Кушать подано!". 
19:00
"Тиждень на D1". Інформаційна програма. 
19:30
"Хроніки мегаполісів". 
20:00
"Висота". 
20:30
"Знамениті гурмани". 
21:00
"Тиждень на D1". Інформаційна програма. 
21:30
"Формула-1. Ганяти, щоб вижити". 
22:40
"Детально". 
23:00
"Тиждень на D1". Інформаційна програма. 
23:30
"D1стало".