Телепрограмма канала D1

Программа передач D1

Телепрограмма D1 на понедельник

28 ноября

Телепрограмма D1 на сегодня

29 ноября

10:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 10:30 "В мене немає дому". 10:40 "Простір свободи на D1". 11:40 "Футбольна ліга". 12:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 12:30 "За кулісами". 12:45 "Шалені ручки". 13:00 "Homo Economicus". 14:30 "Час блогера". 15:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 15:30 "За кулісами". 15:45 "Пісні війни". 16:15 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 18:45 "Новини D1". Інформаційна програма. 19:15 "За кулісами". 19:30 "Основи життя". 19:45 "Шалені ручки". 20:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 21:00 "Час блогера". 21:30 "Homo Economicus". 23:00 "Пісні війни". 23:30 Телемарафон "Єдині новини #UАразом".

Телепрограмма D1 на завтра

30 ноября

10:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 10:30 "Шалені ручки". 10:40 "Простір свободи на D1". 11:45 "Основи життя". 12:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 12:30 "Мистецтво лайфхаків". 13:00 "Колесо історії". 14:30 "Здоров'я.UA". 15:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 15:30 "Проявлення". 16:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 18:45 "Новини D1". Інформаційна програма. 19:15 "Мистецтво лайфхаків". 19:30 "Проявлення". 20:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 21:00 "Здоров'я.UA". 21:30 "Колесо історії". 23:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом".

Телепрограмма D1 на четверг

01 декабря

10:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 10:30 "Палітра війни". 10:40 "Простір свободи на D1". 11:45 "В мене немає дому". 12:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 12:30 "Розклад долі". 13:00 "Історія по-дорослому". 14:30 "Час блогера". 15:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 15:30 "Вільний доступ". 16:00 "Книгарня". 16:15 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 18:45 "Новини D1". Інформаційна програма. 19:15 "В мене немає дому". 19:30 "Вільний доступ". 20:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 21:00 "Час блогера". 21:30 "Розклад долі". 21:45 "Історія по-дорослому". 23:15 "Книгарня". 23:30 Телемарафон "Єдині новини #UАразом".

Телепрограмма D1 на пятницу

02 декабря

10:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 10:30 "Розклад долі". 10:45 "Простір свободи на D1". 11:45 "Народний репортер". 12:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 12:30 "За кулісами". 12:45 "В мене немає дому". 13:00 "Позивний "Україна". 13:30 "Палітра війни". 14:00 "Здоров'я.UA". 14:30 "Філологічний патруль". 15:00 "Новини D1". Інформаційна програма. 15:30 "За кулісами". 15:45 "Розтин влади". 16:00 "Народний репортер". 16:15 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 18:45 "Новини D1". Інформаційна програма. 19:15 "За кулісами". 19:30 "Розтин влади". 19:45 "Народний репортер". 20:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 21:00 "Позивний "Україна". 21:30 "Палітра війни". 22:00 "Філологічний патруль". 22:30 Телемарафон "Єдині новини #UАразом".

Телепрограмма D1 на субботу

03 декабря

10:00 "Годинник". 11:30 "Смакуємо!". 12:00 "Новини D1. Підсумки". Інформаційна програма. 12:45 "Рикошет". 13:00 "Мистецтво 24/7". 13:30 "Здоров'я.UA". 14:00 "Позивний "Україна". 14:30 "Світ з Україною". 15:00 "Новини D1. Підсумки". Інформаційна програма. 15:45 "City News". 16:00 "За кулісами". 16:15 "В мене немає дому". 16:30 "Палітра війни". 17:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 18:45 "Новини D1". Інформаційна програма. 19:30 "Світ з Україною". 20:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 21:00 "Мистецтво 24/7". 21:30 "City News". 21:45 "Рикошет". 22:00 "Годинник". 23:30 "Смакуємо!".

Телепрограмма D1 на воскресенье

04 декабря

00:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом". 09:15 "Новини D1. Підсумки". Інформаційна програма. 10:00 "Позивний "Україна". 10:30 "Палітра війни". 11:00 "Здоров'я.UA". 11:30 "Час блогера". 12:00 "Простір свободи на D1. Особистості". 13:30 "Час блогера". 14:00 "Проявлення". 14:30 "За кулісами". 14:45 "Розтин влади". 15:00 "Народний репортер". 15:15 "City News". 15:30 "Розклад долі". 15:45 "Рикошет". 16:00 "Філологічний патруль". 16:30 "Homo Economicus". 18:00 "Історія по-дорослому". 19:00 Телемарафон "Єдині новини #UАразом".

Описание канала D1

Сайт телеканала