Телепрограма каналу ICTV

Телепрограма ICTV на понеділок

27 червня

Телепрограма ICTV на вівторок

28 червня

Телепрограма ICTV на середу

29 червня

Телепрограма ICTV на сьогодні

30 червня

06:00 Інформаційний марафон. 18:00 Інформаційний марафон.

Телепрограма ICTV на завтра

01 липня

06:00 Інформаційний марафон. 18:00 Інформаційний марафон.

Телепрограма ICTV на суботу

02 липня

06:00 Інформаційний марафон. 18:00 Інформаційний марафон.

Телепрограма ICTV на неділя

03 липня

06:00 Інформаційний марафон. 18:00 Інформаційний марафон.

Опис каналу ICTV

Сайт телеканалу

Для цільової аудиторії телепрограма ICTV відома з 1992 року. Саме з цього часу розпочалися телетрансляції захоплюючого контенту. Сьогодні телеканал веде цілодобове мовлення, доступний формат HD.

Цікаві телепередачі на каналі ICTV

Пріоритет канал надає інформаційному блоку телемовлення. Щоденні передачі «Факти», «Спорт», щотижневий проект «100 хвилин», що випускаються компанією, надають телеглядачам новини та події в країні, світі. Інформують про спортивні досягнення та змагання. Надають аналіз того, що сталося за тиждень в одному інформаційному випуску.

По понеділках телеканал ICTV транслює передачу «Теорія змови», де розповідає телеглядачам про гучні злочини, змови і чи є вони насправді такими. Телепроект «Громадянська оборона» інформує у вівторки про аспекти війни у ​​східній частині України, викриває диверсії агресора.

Особливості телеканалу

Також програма передач пропонує глядачеві спецпроекти. Компанія організовує прямі ефіри із першою особою держави. Надає своїй аудиторії ексклюзивні телеефіри з міжнародних подій, форумів.

Користувачі інет-мережі зможуть дивитися програму ICTV онлайн. Увімкнути трансляцію програми «Надзвичайні новини» глядачі зможуть у будь-який час. У ній представлено актуальну інформацію про особливі події.