Телепрограма каналу Піксель

Програма передач Піксель

Телепрограма Піксель на понеділок

27 червня

Телепрограма Піксель на вівторок

28 червня

Телепрограма Піксель на середу

29 червня

Телепрограма Піксель на сьогодні

30 червня

00:00 М/с "Хроніки Зорро". 00:30 М/с "Майстерня Бібі". 00:50 М/с "Моя країна Україна". 01:20 Улюблені мультфільми. 02:20 "Зірки-малюки". 02:40 "ТіВі Абетка". 03:00 "Казки на піску". 03:30 Улюблені мультфільми. 06:00 М/с "Марін та його друзі. Підводні історії". 06:20 "ТіВі Абетка". 07:00 "Зірки-малюки". 07:30 "Орігамі". 08:00 М/с "Лис Микита". 08:30 М/с "Моя країна Україна". 09:20 М/с "Майстерня Бібі". 10:00 М/с "Роботи-пожежники". 10:30 М/с "Пожежна безпека з Роєм". 11:00 М/с "Майстерня Бібі". 11:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 12:00 М/с "Вісспер". 12:30 М/с "Детектив Міретта". 13:00 М/с "Хроніки Зорро". 13:30 М/с "Майстерня Бібі". 14:00 М/с "Лис Микита". 14:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 15:00 М/с "Майстерня Бібі". 15:30 Т/с "Міа і я". 16:00 М/с "Тру і Королівство веселки". 16:30 М/с "Кролик Пітер". 16:50 М/с "Пожежна безпека з Роєм". 17:10 М/с "Детектив Міретта". 17:40 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 18:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 18:30 М/с "Сейді Спаркс". 19:00 М/с "Вісспер". 19:30 М/с "Октонавти". 20:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 20:30 М/с "Хроніки Зорро". 21:00 М/с "Супер Зак". 21:30 М/с "Космічний старт". 22:00 М/с "Говіркий Том і друзі". 22:30 М/с "Місія "Блейк". 23:00 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 23:30 М/с "МегаМен: Повний заряд".

Телепрограма Піксель на завтра

01 липня

00:00 М/с "Хроніки Зорро". 00:30 М/с "Майстерня Бібі". 00:50 М/с "Моя країна Україна". 01:20 Улюблені мультфільми. 02:20 "Зірки-малюки". 02:40 "ТіВі Абетка". 03:00 "Казки на піску". 03:30 Улюблені мультфільми. 06:00 М/с "Марін та його друзі. Підводні історії". 06:20 "ТіВі Абетка". 07:00 "Зірки-малюки". 07:30 "Орігамі". 08:00 М/с "Лис Микита". 08:30 М/с "Моя країна Україна". 09:20 М/с "Майстерня Бібі". 10:00 М/с "Роботи-пожежники". 10:30 М/с "Пожежна безпека з Роєм". 11:00 М/с "Майстерня Бібі". 11:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 12:00 М/с "Вісспер". 12:30 М/с "Детектив Міретта". 13:00 М/с "Хроніки Зорро". 13:30 М/с "Майстерня Бібі". 14:00 М/с "Лис Микита". 14:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 15:00 М/с "Майстерня Бібі". 15:30 Т/с "Міа і я". 16:00 М/с "Тру і Королівство веселки". 16:30 М/с "Кролик Пітер". 16:50 М/с "Пожежна безпека з Роєм". 17:10 М/с "Детектив Міретта". 17:40 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 18:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 18:30 М/с "Сейді Спаркс". 19:00 М/с "Вісспер". 19:30 М/с "Октонавти". 20:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 20:30 М/с "Хроніки Зорро". 21:00 М/с "Супер Зак". 21:30 М/с "Космічний старт". 22:00 М/с "Говіркий Том і друзі". 22:30 М/с "Місія "Блейк". 23:00 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 23:30 М/с "МегаМен: Повний заряд".

Телепрограма Піксель на суботу

02 липня

00:00 М/с "Хроніки Зорро". 00:30 М/с "Майстерня Бібі". 00:50 М/с "Моя країна Україна". 01:20 Улюблені мультфільми. 02:20 "Зірки-малюки". 02:40 "ТіВі Абетка". 03:00 "Казки на піску". 03:30 Улюблені мультфільми. 06:00 М/с "Марін та його друзі. Підводні історії". 06:20 "ТіВі Абетка". 07:00 "Зірки-малюки". 07:30 "Орігамі". 08:00 "Хочу все знати". 08:30 М/с "Моя країна Україна". 09:20 М/с "Лис Микита". 10:00 Кулінарні секрети Нюсі Поварьошкіної. 10:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 11:00 М/с "Майстерня Бібі". 11:30 М/с "Сейді Спаркс". 12:00 М/с "Вісспер". 12:30 М/с "Детектив Міретта". 13:00 М/с "Хроніки Зорро". 13:30 М/с "Майстерня Бібі". 14:00 М/с "Лис Микита". 14:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 15:00 М/с "Майстерня Бібі". 15:30 М/ф "Брати ведмеді: Таємниця трьох світів". 17:00 М/с "Хроніки Зорро". 17:30 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 18:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 18:30 М/с "Сейді Спаркс". 19:00 М/с "Вісспер". 19:30 М/с "Октонавти". 20:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 20:30 М/ф "Рятівники". 22:00 М/с "Говіркий Том і друзі". 22:30 М/с "Місія "Блейк". 23:00 М/с "Роботи-пожежники". 23:30 М/с "МегаМен: Повний заряд".

Телепрограма Піксель на неділя

03 липня

00:00 М/с "Хроніки Зорро". 00:30 М/с "Майстерня Бібі". 00:50 М/с "Моя країна Україна". 01:20 Улюблені мультфільми. 02:20 "Зірки-малюки". 02:40 "ТіВі Абетка". 03:00 "Казки на піску". 03:30 Улюблені мультфільми. 06:00 М/с "Марін та його друзі. Підводні історії". 06:20 "ТіВі Абетка". 07:00 "Зірки-малюки". 07:30 "Орігамі". 08:00 "Хочу все знати". 08:30 М/с "Моя країна Україна". 09:20 М/с "Лис Микита". 10:00 Кулінарні секрети Нюсі Поварьошкіної. 10:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 11:00 М/с "Майстерня Бібі". 11:30 М/с "Сейді Спаркс". 12:00 М/с "Вісспер". 12:30 М/с "Детектив Міретта". 13:00 М/с "Хроніки Зорро". 13:30 М/с "Майстерня Бібі". 14:00 М/с "Лис Микита". 14:30 М/с "Гав-Гав-Гав". 15:00 М/с "Майстерня Бібі". 15:30 М/ф "Рятівники". 17:00 М/с "Хроніки Зорро". 17:30 М/с "Денніс і Нешер: без обмежень". 18:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 18:30 М/с "Сейді Спаркс". 19:00 М/с "Вісспер". 19:30 М/с "Октонавти". 20:00 М/с "Морські пригоди Сантьяго". 20:30 М/ф "Брати ведмеді: Таємниця трьох світів". 22:00 М/с "Говіркий Том і друзі". 22:30 М/с "Місія "Блейк". 23:00 М/с "Роботи-пожежники". 23:30 М/с "МегаМен: Повний заряд".

Опис каналу Піксель

Сайт телеканалу