Телепрограма каналу Малятко TV

Програма передач Малятко TV

Телепрограма Малятко TV на понеділок

30 січня

Телепрограма Малятко TV на вівторок

31 січня

Телепрограма Малятко TV на середу

01 лютого

Телепрограма Малятко TV на четвер

02 лютого

Телепрограма Малятко TV на п'ятницю

03 лютого

Телепрограма Малятко TV на сьогодні

04 лютого

00:00 Дитячий фестиваль "Світлячок". 08:00 М/с "Час ліпити". 08:05 М/с "Жасмин та його друзі". 08:10 М/с "Лулу Зіпаду". 08:15 М/с "Маленький Малабар". 08:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 08:30 М/с "Песик Пет". 08:40 М/с "Байки Єті". 08:45 Українська анімація. 09:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 09:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 09:15 М/с "Чарівна карусель". 09:25 М/с "Мурашки". 09:30 М/с "Якарі". 09:40 М/с "Кажанчик Пет". 10:00 М/с "Покахонтас". 10:30 М/с "Фліппер і Лопака". 11:00 М/с "Мартін Монінг". 11:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 11:40 М/с "Командир Кларк". 11:50 М/с "Казки Єті". 12:00 М/с "Час ліпити". 12:05 М/с "Жасмин та його друзі". 12:10 М/с "Лулу Зіпаду". 12:15 М/с "Маленький Малабар". 12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 12:30 М/с "Песик Пет". 12:40 М/с "Байки Єті". 12:45 Українська анімація. 13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 13:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 13:15 М/с "Чарівна карусель". 13:25 М/с "Мурашки". 13:30 М/с "Якарі". 13:40 М/с "Кажанчик Пет". 14:00 М/с "Покахонтас". 14:30 М/с "Фліппер і Лопака". 15:00 М/с "Мартін Монінг". 15:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 15:40 М/с "Командир Кларк". 15:50 М/с "Казки Єті". 16:00 М/с "Час ліпити". 16:05 М/с "Жасмин та його друзі". 16:10 М/с "Лулу Зіпаду". 16:15 М/с "Маленький Малабар". 16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 16:30 М/с "Песик Пет". 16:40 М/с "Байки Єті". 16:45 Українська анімація. 17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 17:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 17:15 М/с "Чарівна карусель". 17:25 М/с "Мурашки". 17:30 М/с "Якарі". 17:40 М/с "Кажанчик Пет". 18:00 М/с "Покахонтас". 18:30 М/с "Фліппер і Лопака". 19:00 М/с "Мартін Монінг". 19:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 19:40 М/с "Командир Кларк". 19:50 М/с "Казки Єті". 20:00 М/с "Час ліпити". 20:05 М/с "Жасмин та його друзі". 20:10 М/с "Лулу Зіпаду". 20:15 М/с "Маленький Малабар". 20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 20:30 М/с "Песик Пет". 20:40 М/с "Байки Єті". 20:45 Українська анімація. 21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 21:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 21:15 М/с "Чарівна карусель". 21:25 М/с "Мурашки". 21:30 М/с "Якарі". 21:40 М/с "Кажанчик Пет". 22:00 М/с "Покахонтас". 22:30 М/с "Фліппер і Лопака". 23:00 М/с "Мартін Монінг". 23:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 23:40 М/с "Командир Кларк". 23:50 М/с "Казки Єті".

Телепрограма Малятко TV на завтра

05 лютого

00:00 Дитячий фестиваль "Світлячок". 08:00 М/с "Час ліпити". 08:05 М/с "Жасмин та його друзі". 08:10 М/с "Лулу Зіпаду". 08:15 М/с "Маленький Малабар". 08:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 08:30 М/с "Песик Пет". 08:40 М/с "Байки Єті". 08:45 Українська анімація. 09:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 09:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 09:15 М/с "Чарівна карусель". 09:25 М/с "Мурашки". 09:30 М/с "Якарі". 09:40 М/с "Кажанчик Пет". 10:00 М/с "Покахонтас". 10:30 М/с "Фліппер і Лопака". 11:00 М/с "Мартін Монінг". 11:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 11:40 М/с "Командир Кларк". 11:50 М/с "Казки Єті". 12:00 М/с "Час ліпити". 12:05 М/с "Жасмин та його друзі". 12:10 М/с "Лулу Зіпаду". 12:15 М/с "Маленький Малабар". 12:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 12:30 М/с "Песик Пет". 12:40 М/с "Байки Єті". 12:45 Українська анімація. 13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 13:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 13:15 М/с "Чарівна карусель". 13:25 М/с "Мурашки". 13:30 М/с "Якарі". 13:40 М/с "Кажанчик Пет". 14:00 М/с "Покахонтас". 14:30 М/с "Фліппер і Лопака". 15:00 М/с "Мартін Монінг". 15:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 15:40 М/с "Командир Кларк". 15:50 М/с "Казки Єті". 16:00 М/с "Час ліпити". 16:05 М/с "Жасмин та його друзі". 16:10 М/с "Лулу Зіпаду". 16:15 М/с "Маленький Малабар". 16:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 16:30 М/с "Песик Пет". 16:40 М/с "Байки Єті". 16:45 Українська анімація. 17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 17:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 17:15 М/с "Чарівна карусель". 17:25 М/с "Мурашки". 17:30 М/с "Якарі". 17:40 М/с "Кажанчик Пет". 18:00 М/с "Покахонтас". 18:30 М/с "Фліппер і Лопака". 19:00 М/с "Мартін Монінг". 19:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 19:40 М/с "Командир Кларк". 19:50 М/с "Казки Єті". 20:00 М/с "Час ліпити". 20:05 М/с "Жасмин та його друзі". 20:10 М/с "Лулу Зіпаду". 20:15 М/с "Маленький Малабар". 20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі". 20:30 М/с "Песик Пет". 20:40 М/с "Байки Єті". 20:45 Українська анімація. 21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту". 21:10 М/с "Маленький зоопарк Сьюзі". 21:15 М/с "Чарівна карусель". 21:25 М/с "Мурашки". 21:30 М/с "Якарі". 21:40 М/с "Кажанчик Пет". 22:00 М/с "Покахонтас". 22:30 М/с "Фліппер і Лопака". 23:00 М/с "Мартін Монінг". 23:15 М/с "Анна з Зелених Дахів". 23:40 М/с "Командир Кларк". 23:50 М/с "Казки Єті".

Опис каналу Малятко TV

Сайт телеканалу