#
Меню
#
Весь день
Вечером и ночью
До конца дня
Сейчас

Телепрограмма CNL Украина

#

Программа передач CNL Украина

Телепрограмма на 18-10-2021
Телепрограмма на 19-10-2021
Телепрограмма канала CNL Украина на сегодня
00:00
Т/с "Рівка". 
00:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
01:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
01:30
"Останні часи". Юрій Коновалов. 
02:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
02:30
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
03:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
03:30
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
04:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
04:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
05:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
05:30
"Блага звістка з Ріком Реннером". 
06:00
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
06:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
07:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
07:05
Музика на CNL. 
07:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
08:00
CNLNEWS. 
08:05
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії". 
08:30
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл"). 
09:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
09:30
"Відповіді з Бейлессом Конлі". 
10:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
10:15
"Клуб LIFE" ("Еммануїл"). 
10:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
11:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
11:30
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 
12:00
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
12:30
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
13:00
"Шоу Джона Анкерберга". 
13:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
14:00
CNLNEWS. 
14:15
"Смачна країна". 
14:30
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
15:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
15:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
16:00
"Повстань і сяй". Фестус Нсога. 
16:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
17:00
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл"). 
17:15
"Рука допомоги". Пастор Яків. 
17:30
CNLNEWS. 
18:00
Т/с "Рівка". 
18:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
19:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
19:30
"Останні часи". Юрій Коновалов. 
20:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
20:30
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
21:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
21:30
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
22:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
22:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
23:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
23:30
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
Телепрограмма на 21-10-2021
00:00
"Блага звістка з Ріком Реннером". 
00:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
01:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
01:30
"Так говорить Біблія". Тарас Сень. 
02:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
02:30
"Відповіді з Бейлессом Конлі". 
03:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
03:30
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл"). 
04:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
04:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
05:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
05:30
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
06:00
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
06:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
07:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
07:05
"Дива поруч" (студія "Істок"). 
07:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
08:00
CNLNEWS. 
08:15
Музика на CNL. 
08:30
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
09:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
09:30
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець. 
10:00
"Жива віра". Бред Хенсон. 
10:15
"Клуб LIFE" ("Еммануїл"). 
10:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
11:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
11:30
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 
12:00
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
12:30
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
13:00
"Час жнив". Анатолій Мокляк. 
13:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
14:00
CNLNEWS. 
14:05
"Світлі гості на Світлому радіо". 
14:30
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
15:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
15:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
16:00
Т/с "Рівка". 
16:30
Музика на CNL. 
16:45
"Рука допомоги". Пастор Яків. 
17:00
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
17:30
CNLNEWS. 
18:00
"Блага звістка з Ріком Реннером". 
18:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
19:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
19:30
"Так говорить Біблія". Тарас Сень. 
20:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
20:30
"Відповіді з Бейлессом Конлі". 
21:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
21:30
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл"). 
22:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
22:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
23:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
23:30
"Крок назустріч". 
Телепрограмма на 22-10-2021
00:00
"Вихід Є!". Дім Слави Божої. 
00:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
01:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
01:30
"Посланець". Джон Бевір. 
02:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
02:30
"Батьківський компас". 
03:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
03:30
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл"). 
04:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
04:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
05:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
05:30
"Крок назустріч". 
06:00
"Посланець". Джон Бевір. 
06:30
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
07:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
07:05
"Дива поруч" (студія "Істок"). 
07:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
08:00
CNLNEWS. 
08:05
Дитячий блок ("Еммануїл"). Мультфільм. 
09:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
09:30
"Будь прекрасною". Харлі Петсі. 
10:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
10:15
"Клуб LIFE" ("Еммануїл"). 
10:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
11:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
11:30
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма. 
12:00
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
12:30
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
13:00
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
13:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
14:00
CNLNEWS. 
14:15
Музика на CNL. 
14:30
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
15:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
15:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
16:00
"Шоу Джона Анкерберга". 
16:30
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 
17:00
"Крок назустріч". 
17:15
"Рука допомоги". Пастор Яків. 
17:30
CNLNEWS. 
18:00
"Вихід Є!". Дім Слави Божої. 
18:30
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 
19:00
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
19:30
"Посланець". Джон Бевір. 
20:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
20:30
"Батьківський компас". 
21:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
21:30
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл"). 
22:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
22:30
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
23:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
23:30
Т/с "Рівка". 
Телепрограмма на 23-10-2021
00:00
М/с "Носії світла". 
00:30
CNLNEWS. 
01:00
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв. 
01:30
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 
02:00
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
02:30
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
03:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
03:30
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
04:00
CNLNEWS. 
04:30
"Шоу Джона Анкерберга". 
05:00
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 
05:30
Т/с "Рівка". 
06:00
"Добра Новина". Богдан Демборинський. 
06:30
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець. 
07:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
07:05
Музика на CNL. 
07:30
"Повнота радості життя". Джойс Майєр. 
08:00
CNLNEWS. 
08:05
"Трохи про величне". Грехем Берт. 
08:30
"Відповіді з Бейлессом Конлі". 
09:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
09:30
"Сила віри". Девід Хасавей. 
10:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
10:15
"Клуб LIFE" ("Еммануїл"). 
10:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
11:00
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт. 
11:30
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей. 
12:00
Х/ф "Євангеліє від Луки". 
14:15
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма. 
14:30
"Світлі гості на Світлому радіо". 
15:00
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
15:30
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
16:00
Т/с "Рівка". 
16:30
"Крок назустріч". 
17:00
Музика на CNL. 
17:15
"Рука допомоги". Пастор Яків. 
17:30
"Суботні зустрічі". 
18:00
М/с "Носії світла". 
18:30
CNLNEWS. 
19:00
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв. 
19:30
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 
20:00
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
20:30
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
21:00
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 
21:30
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
22:00
CNLNEWS. 
22:30
"Шоу Джона Анкерберга". 
23:00
"Блага звістка з Ріком Реннером". 
23:30
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 
Телепрограмма на 24-10-2021
05:00
"Так говорить Біблія". Тарас Сень. 
05:30
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 
06:00
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
06:30
"Блага звістка з Ріком Реннером". 
07:00
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова. 
07:05
"Дива поруч" (студія "Істок"). 
07:30
"Посланець". Джон Бевір. 
08:00
CNLNEWS. 
08:15
"Рука допомоги". Пастор Яків. 
08:30
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Шнайдер. 
09:00
"Зміни свій світ". Рік Реннер. 
09:30
Прямий ефір церкви "Блага звістка". 
12:00
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман. 
12:30
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 
13:00
"Сила Слова". Максим Ташенов. 
13:30
"Завтрашній Світ". Джеральд Вестон. 
14:00
CNLNEWS. 
14:05
Музика на CNL. 
14:30
Т/с "Рівка". 
15:00
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 
15:30
"Повстань і сяй". Фестус Нсога. 
16:00
Прямий ефір церкви "Блага звістка" (повтор). 
18:30
"Відповіді з Бейлессом Конлі". 
19:00
"Дотик". Чарльз Стенлі. 
19:30
"Шоу Джона Анкерберга". 
20:00
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 
20:30
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець. 
21:00
"Сила віри". Девід Хасавей. 
21:30
"Суботні зустрічі". 
22:00
"Дім Віри". Максим Максимов. 
22:30
CNLNEWS. Підсумковий випуск. 
23:00
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт. 
23:30
"Трохи про величне". Грехем Берт.