Телепрограмма канала CNL Украина

Программа передач CNL Украина

Телепрограмма CNL Украина на понедельник

27 июня

Телепрограмма CNL Украина на вторник

28 июня

Телепрограмма CNL Украина на среду

29 июня

Телепрограмма CNL Украина на сегодня

30 июня

00:00 "Шоу Джона Анкерберга". 00:30 "Будь прекрасною". Харлі Петсі. 01:00 "Музична пауза". 01:30 "Час з Деніс Реннер". 02:00 "Повстань і сяй". Фестус Нсога. 02:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 03:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 03:30 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 04:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 04:30 "Батьківський компас". 05:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 05:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 06:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 06:30 "Дотик". Чарльз Стенлі. 07:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 07:30 "Сила Слова". Максим Ташенов. 08:00 Щоденний блок "Блага звістка". 10:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 10:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 11:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 11:30 "Сила віри". Девід Хасавей. 12:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 12:30 "Вихід Є". Дім Слави Божої. 13:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 13:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 14:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 14:30 "Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 15:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 15:30 "Так говорить Біблія". Тарас Сень. 16:00 "Час з Деніс Реннер". 16:30 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 17:00 "Музична пауза". 17:30 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 18:00 Т/с "Рівка". 18:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 19:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 19:30 "Сила віри". Девід Хасавей. 20:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 20:30 "Вихід Є". Дім Слави Божої. 21:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 21:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 22:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 22:30 "Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 23:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 23:30 "Так говорить Біблія". Тарас Сень.

Телепрограмма CNL Украина на завтра

01 июля

00:00 "Час з Деніс Реннер". 00:30 "Відкрита Біблія". Олександр Рудинець. 01:00 "Музична пауза". 01:30 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 02:00 Т/с "Рівка". 02:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 03:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 03:30 "Сила віри". Девід Хасавей. 04:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 04:30 "Вихід Є". Дім Слави Божої. 05:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 05:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 06:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 06:30 "Кафедра Всесвітньої Євангелізації". Рю Гвансу. 07:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 07:30 "Так говорить Біблія". Тарас Сень. 08:00 Щоденний блок "Блага звістка". 10:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 10:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 11:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 11:30 "Посланець". Джон Бевір. 12:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 12:30 Лідерська конференція з пастором Мікі Харді. Інтерв'ю. 12:45 "Музична пауза". 13:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 13:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 14:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 14:30 "Дотик". Чарльз Стенлі. 15:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 15:30 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 16:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 16:30 "Будь прекрасною". Харлі Петсі. 17:00 "Музична пауза". 17:30 "Час з Деніс Реннер". 18:00 "Домашня група з Ріком Реннером". 18:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 19:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 19:30 "Посланець". Джон Бевір. 20:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 20:30 Лідерська конференція з пастором Мікі Харді. Інтерв'ю. 20:45 "Музична пауза". 21:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 21:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 22:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 22:30 "Дотик". Чарльз Стенлі. 23:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 23:30 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").

Телепрограмма CNL Украина на субботу

02 июля

00:00 "Посланець". Джон Бевір. 00:30 "Будь прекрасною". Харлі Петсі. 01:00 "Музична пауза". 01:30 "Час з Деніс Реннер". 02:00 "Домашня група з Ріком Реннером". 02:30 "Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд. 03:00 "Повнота радості життя". Джойс Майєр. 03:30 "Посланець". Джон Бевір. 04:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 04:30 "Світлі гості на Світлому радіо". 05:00 "Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес. 05:30 "Добра Новина". Богдан Демборинський. 06:00 "Дім Віри". Максим Максимов. 06:30 "Дотик". Чарльз Стенлі. 07:00 "Істина Євангелія". Ендрю Воммак. 07:30 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 08:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 08:30 "Калев". Мюзикл. 09:30 Д/ф "Атеїст". 10:30 "Трохи про величне". Грехем Берт. 11:00 "Музична пауза". 11:30 "Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма. 12:00 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 12:30 Лідерська конференція з пастором Мікі Харді. Інтерв'ю. 13:00 Т/с "Рівка". 13:30 "Домашня група з Ріком Реннером". 14:00 "Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл"). 14:30 "Відповіді з Бейлессом Конлі". 15:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 15:30 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 16:00 "Час з Деніс Реннер". 16:30 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 17:00 "Калев". Мюзикл. 18:00 Д/ф "Атеїст". 19:00 Т/с "Рівка". 19:30 "Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма. 20:00 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 20:30 Лідерська конференція з пастором Мікі Харді. Інтерв'ю. 21:00 Концерт. 21:30 "Домашня група з Ріком Реннером". 22:00 "Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл"). 22:30 "Відповіді з Бейлессом Конлі". 23:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 23:30 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").

Телепрограмма CNL Украина на воскресенье

03 июля

00:00 "Час з Деніс Реннер". 00:30 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 01:00 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 01:30 "Сила Слова". Максим Ташенов. 02:00 "Музична пауза". 02:30 "Трохи про величне". Грехем Берт. 04:00 "Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл"). 04:30 Лідерська конференція з пастором Мікі Харді. Інтерв'ю. 05:00 Концерт. 05:30 "Домашня група з Ріком Реннером". 06:00 "Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл"). 06:30 "Відповіді з Бейлессом Конлі". 07:00 "Зміни свій світ". Рік Реннер. 07:30 "Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл"). 08:00 "Музична пауза". 08:30 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 09:00 "Трохи про величне". Грехем Берт. 09:30 Прямий ефір церкви "Блага звістка". 12:00 "Відповіді з Бейлессом Конлі". 12:30 Т/с "Рівка". 13:00 "Шоу Джона Анкерберга". 13:30 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 14:00 Х/ф "Ісус". 16:00 Прямий ефір церкви "Блага звістка" (повтор). 18:30 "Відповіді з Бейлессом Конлі". 19:00 М/с "Суперкнига" ("Еммануїл"). 19:30 "Шоу Джона Анкерберга". 20:00 Церква "Нове творіння". Джозеф Принс. 20:30 "Блага звістка з Ріком Реннером". 21:00 "Сила віри". Девід Хасавей. 21:30 "Повстань і сяй". Фестус Нсога. 22:00 Новини. 22:15 "Музична пауза". 22:30 "Останні часи". Юрій Коновалов. 23:00 Т/с "Рівка". 23:30 "Світлі гості на Світлому радіо".

Описание канала CNL Украина

Сайт телеканала